Yeni Habbo: Seviyeler

Seviyeler

Karakterin seviyesi, kazanılan başarılardan, toplanan kredilerden, odasını ziyaret edilen kişilerden ve benzersiz eşyalardan hesaplanan ortak noktalara göre belirlenir. Yeni bir seviyeye ilerlemek size ördek ve kredi ödülü verir.

Her kategoride sınırsız sayıda puan toplanabilir, ancak önceki kategorilerde olduğu gibi bir kategoriden maksimum puan toplam puana eklenecektir.

Bir kategorinin puanı önceki kategorilerin toplam puanını aştığında, maksimum sınıra ulaşan puan sarı ile vurgulanır ve kategorinin toplam puanı parantez içinde işaretlenir. Bir kategorinin önceki kategorilerin toplamından daha az puanı varsa, kategori puanı yeşil renkle vurgulanır.

Karakterin sahip olduğu eşyalar azalırsa puanlar da azaltılabilir. Ancak böyle bir durumda karakterin genel seviyesi düşmez.

Kategoriler

Başarılar birinci kategoridir, bu nedenle maksimum puanının sınırı yoktur. Başarılar ve seviyeleri kategoriye dahil edilir.

Rozetler başka bir kategoridir, bu nedenle maksimum puanı başarıların puanıyla sınırlıdır. Örneğin başarı puanı 40 ve karakter puanı 45 ise toplam puana 40 puan eklenecektir. Başarılar için zaten sayılmış olan jetonlar yeniden hesaplanmayacaktır.

Ziyaretçi odaları üçüncü bir kategoriye sahiptir, bu nedenle maksimum puanı, başarıların ve rozetlerin toplam puanıyla sınırlıdır. Puanlar, odadaki karakterin kaç dakika ve ne kadar yüksek zaman geçirdiğinden etkilenir.

Mallar dördüncü ve son kategoridir, bu nedenle maksimum puanı diğer kategorilerin toplam puanı ile sınırlıdır. BC deposundan ödünç alınmış bir fotoğraf, yapışkan not veya eşya olmayan herhangi bir benzersiz ürün, ürün puanlarına dahil edilecektir.