Haberin yazarı: d=-ronaldo-=b

Bugün sizlere Habbo personeli tarafından yapılan duyurudan bahsedeceğiz.

Twitter’da 20. Yıldönümü Kupalarını kazanabileceksiniz, hemen duyuruya geçelim.


HABBO.COM.TR’DEN ALINTILANMIŞTIR:

Önümüzdeki yedi gün boyunca Twitter’da özel bir yarışma düzenliyoruz. Amaç doğrulanmış hesapların @Habbo ‘da bir şeyler tweetlemesini sağlamak. Eğer 25,000 takipçisi olan doğrulanmış bir twitter hesabının @Habbo ve senin kendi hesabını kullanarak bir tweet paylaşmasını sağlarsan, sana Katalogda bozdurup kupa alabileceğin bir kod göndereceğiz!

(Kazanabileceğin kupaları aşağıda bulabilirsin)


ÖDÜLLER:
d2494758811

25.000+ takipçi: Bronz 20. Doğum Günü Kupası

r9322778395

50.000+ takipçi: Gümüş 20. Doğum Günü Kupası

r9731711181

100.000’den fazla takipçi: Altın 20. Doğum Günü Kupası


 

DİĞER TALİMATLAR VE KURALLAR:
Bu yarışma şuan ve 24 Temmuz arasında gerçekleşecektir.
 
Seçtiğiniz doğrulanmış hesap istedikleri her şeyi tweetleyebilir, ancak hem sizin Twitter hesabınızı hem de @Habbo’yu içermesi ZORUNLUdur. Doğum günü kutlama mesajı güzel bir tweet olabilir! :)
 
Kullanılabilir kodunuzu almak için @Habbo hesabını takip etmeniz ZORUNLUdur.
 
Bu kupalar, takas edilebilir, normal mobilerdir. Düzenleyebileceğiniz kupalardan değildir. Kazanabileceğiniz sayının sınırı yoktur.
 
Bir hesap bize tweet attığında, bu hesabın başka Habbolar için yeniden ödül alamayacağını lütfen unutmayın. İlk önce kimin geçerli bir girişe sahip olduğunu görmek için mümkün olduğunca çok çaba göstereceğiz, ancak bazen Twitter’ın teknolojisi ve belirli hesaplarla geçerli yarışmaya katılacak Habbo miktarı nedeniyle bu mümkün olmayabilir. Lütfen katılmadan önce bunu anladığınızdan emin olun!
 
Doğrulanmış bir hesaptan kimin geçerli bir giriş almayı başardığını düzenli olarak kontrol edeceğiz. Mümkünse bu günlük olacak, ancak bazı durumlarda birkaç günde bir, hatta haftalık olabilir.
 
Lütfen son olarak ödülleri verip vermemenin kendi takdirimize bağlı olduğunu unutmayın. Uygunsuz veya hile olduğundan şüphelenirsek, ödül vermeyebiliriz.
 
İyi şanslar Habbolar!

-Habbo personeli


DÜŞÜNCELERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR. YORUM KISMINA BIRAKMAYI UNUTMAYIN!