Haberin yazarı: css.php

Bu haberimizde personeller tarafından paylaşılmış olan haberi göstereceğim .


Merhaba Sevgili Habbolar!

Habbo Büyükelçilerimiz, bu sefer daha geniş bir kadroyla eşsiz bir Temmuz ayı için sizi bekliyor! Yaz mevsiminin en kavurucu günlerine yaklaşıyoruz. Normalde Habbo nüfusu bu aylarda kalabalık olur ancak bu yıl salgının da etkisiyle beraber nüfus zirveye çıkacak gibi görünüyor. Dolayısıyla hem sağlığınızı hem de hesabınızı korumanın püf noktalarını öğreneceğiniz Büyükelçi Infobus toplantıları sizin için mükemmel bir fırsat!

Infobus toplantılarının ne olduğunu bilmiyor musunuz? Kısaca açıklayalım: Bu gibi haberlerde siz oyuncularımızla bazı toplantı tarihleri paylaşacağız. O tarihte Infobus Park isimli resmî odamıza gelerek sıraya girmeniz gerekli. Her bir toplantı yaklaşık 5 turdan oluşur ve her tur 20-25 kullanıcı, Büyükelçilerimizin yönlendirmesiyle Infobus otobüsünün içerisine alınır. Otobüsün içerisine girdiğiniz zaman, Habbo’da kafanıza takılan her türlü konuyla ilgili sorularınızı Büyükelçilerimize yöneltebileceksiniz!

Unutmayın ki Büyükelçilerimiz, sizlerin sorularını memnuniyetle karşılayacaktır. Bunun yanında, toplantıya katılmanızın şerefine sürpriz bir rozet ödülü de sizi bekliyor olacak! Dolayısıyla aşağıda paylaşacağımız günler için kimseye söz vermeyin!

Etkinliğe Katılanlar Şu Rozete Sahip Olacaktır ;

Aşağıdan bu ayki Infobus toplantılarımızın tarihi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:

10/07/2020 – 17.00

17/07/2020 – 17.00

24/07/2020 – 17.00

31/07/2020 – 17.00

NOT: Toplantı tarihlerinde gerçekleşebilecek olası değişiklikler için kulağınızı Habbo Büyükelçilerimiz ve haberimizden ayırmayın! Ayrıca lütfen unutmayın: ay boyu düzenlenecek her toplantıda ödül aynı rozet olacaktır.

Buraya tıklayarak veya Resmî Odalar kısmından Infobus Park’a gidebilirsiniz!

Son olarak, Infobus toplantılarının yanında Büyükelçilerimizin sizler adına hazırladığı bazı etkinlikleri de görebilirsiniz. Gerisi de sürpriz olsun, siz iyisi mi gözünüzü Odalar Gezgininden de ayırmayın!

Sağlıkla kalın, iyi eğlenceler :)


Etkinlik Hakkında Düşüncelerinizi Yorumlar Paylaşmayı Unutmayın .

Yeni Haberler İçin Takipte Kalın !