Tembel Hayvanlar – Ödülleri

2016 yılında fiyatlar Habbo Sloths’taydı. 2015 yılında Noel kampanyası sırasında tadımcı olarak 2 tane alındı.
14’ü Habbo NL / BE’de yayınlanan 14 tembel hayvan geliştirildi!
Ruby Sloth – “Flame Ride veya Rebel Ride” arasında seçim yapabileceğiniz ve “Lost City Atlantis” oyununda alabileceğiniz topluluk yarışmasının kazananlarını aldınız. İşte bu tembel hayvanı veya bir rozeti kazandınız. Bunu Ocak 2016 güvenlik kampanyasının 2. oyununda da kazanabilirsiniz (Ocak 2016)
Jade Sloth – “EuroVision Festivali” topluluk yarışmasının kazananlarını aldı. İsveç’in 632’den fazla veya daha az puan almasını seçebilirsiniz. Doğru tahmin edenler bu tembel hayvanı aldı. Ayrıca, hangi ülkenin kazanacağını düşündüğünüzü belirtebileceğiniz bir çevrimiçi anket vardı. Doğru tahmin edenler bu tembel hayvanı burada da aldı. Son olarak 13’üncü Cuma günü korkularınızla ilgili bir şiir yarışmasına katılabilirsiniz. Kazananlara bir rozet verilir ve bu tembel hayvan, ana kazanan 2 haftalık HC kazandı (Mayıs 2016).
Pearl Sloth – Habboreport’tan Jungle Mini Game’i geçerek alındı ​​(Haziran 2016). Bu arada, BaW etkinliğinden “Müzede bir gece” 5 rozetini aldığınızda ve bunların 5’ini de BaW’ın ana odasında taktığınızda da aldınız.
Akuamarin Tembelliği – Bu tembel hayvan, Habbo 4-Day’e ve büyükelçinin tatil oyunu yapmanız gereken oyun merkezi seçiminin galiplerinin yanı sıra bu tembel hayvan ve bir rozete girerek alındı. (Temmuz 2016).
Spinel Sloth – Bu tembel hayvanı güvenlik ipuçlarını okuyarak ve Habbofever’in Dünya Hayvanları Günü oyununa katılarak aldınız. (Ekim 2016)
Amethyst Sloth – Bu tembel hayvan, Habbofever’in Anıt Günü oyununa girilerek alındı. Daha sonra ya bir tembel hayvan ya da bir rozet aldınız. Her saat tekrar deneyebilirsiniz. (Eylül 2016)
Limon Kuvars Tembelliği – Bu tembel hayvanı HabboStream’in Kral Günü Etkinliğine katılarak aldınız. (Nisan 2016)
Alexendrite Sloth – Bu tembel hayvanı, 12. yaş günlerini kutlamak için Habbo’nun parti odasında anketi tamamlayarak aldınız. (Şubat 2016)
Turqoiuse Sloth – 2015 Habbo Noel kampanyasına katılarak bu tembel hayvanı aldınız. (Aralık 2015)
Beryl Sloth – Bu tembel hayvan, 2015 Habbo Noel kampanyası sırasında Noel Baba tarafından verildi. (Aralık 2015)
Jasperoid Sloth – Bu tembel hayvanı Habbofever’den Sint Maarten oyununu geçtiğinizde ve Habboreport’un aylık takviminde (Kasım 2016) elde ettiniz.
Topaz Sloth – Bu tembel hayvanı HabboMix’in Hayvanat Bahçesi Etkinliğinde aldınız. Bu tembel hayvan koleksiyonumuzda hala eksik olduğu için 4 yıl (!) Sonra verilmesine karar verildi. (Mayıs 2020)
Bilinmeyen / Hala araştırılıyor – Onyx Sloth, Emerald Sloth