Su Aygırları Ödülleri

2015 yılında Habbo ödülleri Su Aygırı vardı!
24 su aygırı geliştirildi, bunların 24’ü Habbo NL / BE’de yayınlandı!
Sky Blue Hippo – Kimono blok yarışmasının (Şubat 2015) ve “Make a wellness Center” (Şubat 2015) inşaat yarışmasının kazananlarını aldı
Emerald Hippo – Restoran haftasında kazanabilir ve restoran labirent oyununa girebilir. Bir rozet veya su aygırı (Mart 2015) kazanabilir ve bunu 1. bahar oyunu ve 3. bahar oyunundaki çiçek labirenti sırasında da kazanabilirsiniz. Ardından bu zümrüt yeşili su aygırı veya kobalt mavisi su aygırı (Mart 2015) kazanabilirsiniz.
Kobalt Mavisi Suaygırı – İlkbahar oyunu 1 ve baharın çiçek labirenti oyunu 3 sırasında kazanır mısın? O zaman bu Kobale Mavisi Suaygırı veya Zümrüt Su aygırı (Mart 2015) kazanabilirsin
Grey Hippo – Ambassadors Helpdesk’in açılışında kazanabilir misin? Belirli zamanlarda yardım masasının arkasında bir bot belirdi ve bir güvenlik sorusu sordu. Bunları doğru anladın mı? Sonra bu Gri Suaygırı aldınız! (Nisan 2015). Bu Grey Hippo’yu Candyland oyunuyla da kazanabilirsiniz. Daha sonra bir Praline Unicorn, bir rozet, 1 kredi veya bu Gri Hippo kazanabilirsiniz. (Nisan 2015). Bunu “Habbo Escape 2” oyununda da kazanabilirsiniz. (Mayıs 2015)
King’s Day Hippopotamus – Kral Günü’nde bulunan çeşitli oyunlara girilerek kazanılabilir. (Nisan 2015)
Yeşil Suaygırı – “Habbo Kaçış 1” ve “Habbo Kaçış 3” oyununa ve resmi hayran sitelerinin “İş Festivali” etkinliğine (Mayıs 2015) katılarak kazanabilir misiniz?
Dark Hippo – “Habbo Escape 4” ve “Habbo Escape 5” ve “Habbo Escape 6 ″ oyunlarına girilerek kazanılabilir. (Mayıs 2015)
Purple Hippo – “Exchange to Paris” e girerek kazanabilir misiniz? oyun. (Eylül 2015)
Kahverengi Hippo – Habbo NL / BE’deki Habbo Elçileri projesinin 1. yıl dönümü kutlamaları sırasında kazanabilir misiniz? Bir testi tamamlayarak, bu kahverengi su aygırı ile birlikte bir rozet aldınız. (Kasım 2015)
Turkuaz Suaygırı – Odanız , eğlenceli bir Noel oyunu oluşturarak ve ortak resmi Noel hayran sitesi etkinliğine katılarak Büyükelçiler Oyun merkezine (umumi oda) eklenmek üzere seçildiyse, bunu kazanabilirsiniz. (Aralık 2015)
Açık Mavi Suaygırı – Bu, Ekant’ın “Geri Sayım” odasında 31 Aralık’ta saat başı kazanılabilir. (Aralık 2015)
Purple Hippo – Bu, Habbo-Tropical LIVE etkinliğinde kazanılabilir (Resmi fan sitesi), (Aralık 2015)
Chlorine Green Hippopotamus – Bunu, Oyun merkezine (umumi oda) oda eklemek için büyükelçi seçimi sırasında kazanabilirsiniz. En iyi Cadılar Bayramı oyunlarına sahip habbolar oyun merkezine eklendi ve bu su aygırı aldı. Bu su aygırı, tamamen Cadılar Bayramı (perili ev) ile ilgili ortak Fansite etkinliği sırasında da yayınlandı. Son olarak, bu, BaW etkinliği sırasında da kazanılabilir. (Ekim 2015)
Salmon Hippo – Bunlar Tatlıya Karşı Sağlıklı topluluk Yarışmasının kazananlarını aldı. (Eylül 2015)
Blue Hippo – Bunlar, Habbo NL / BE’nin 11. yıldönümü onuruna 11 Şubat 2015’te giriş yapan habboları aldı (Şubat 2015)
Kırmızı Su aygırı – Çeşitli sevgililer günü yarışmalarında habbolar alındı ​​(Şubat 2015)
Bej Hippo – Bunlar Hablantis oyununu oynayan habboları aldı (Haziran 2015)
Pembe Suaygırı – Bu hipopotamı, tamamen Cadılar Bayramı (perili ev) ile ilgili ortak resmi hayran sitesi etkinliği sırasında Klor yeşil suaygırı ile birlikte kazanabilirsiniz. (Ekim 2015)
Altın Suaygırı – Bu su aygırı, testi doğru yaptıysanız 15 yıllık Habbo kampanyası sırasında size verildi (Ağustos 2015)
Toprak renkli Hippo – Bu su aygırı 4 günlük Habbo sırasında kazanabilirsiniz (remi88 tarafından yaratılmıştır) (Temmuz 2015)
Sarı Toprak Suaygırı – Yeni Yıl Dalış Odasına Yeni Yıl mesajı bırakırsanız (Ocak 2016) bu su aygırı kazanabilirsiniz.
Bilinmeyen / Hala araştırılıyor – Açık Gri Suaygırı (Kasım 2015), Mercan Suaygırı (Aralık 2015), Fıstıklı Yeşil Suaygırı (Nisan 2015)