RÜNİK KAYALAR VE ÜRETİM!

Bu haberde sizlere Rünik Kayaları ve Üretimi göstereceğim.


Bu ay özel bir üretim malzememiz var: Rünik Kayalar! Bunlar normal kayalardan biraz farklıdır: Antik, tılsımlı enerjiyle dolu olmanın yanı sıra, birini kırmak onları beş renkli Rünik Kayalarından birine dönüştürür. Ancak (ve işte özel kısım), istediğiniz rengi elde edene kadar kırmaya devam edebilirsiniz! Oldukça havalı, kabul edeceğinizi düşünüyoruz.
Sonsuz döngüler tuhaf ve kafa karıştırıcı olabilir, bu nedenle size bunun nasıl çalıştığını göstermek için özel bir grafik hazırladık:


Üretim için gerekli kombinasyonlar aşağıda belirtilmiştir:


Üretim  yapmak için bir üretim masasına ihtiyacınız olacak. Buna Kaya Üreticisi dedik. Basit ama etkili! Envanterinizdeki renkli kayalara bağlı olarak, bu ay maceralarınızda size eşlik edecek bir dizi büyülü arkadaş oluşturabilirsiniz.


 

 

 

Sevgili arkadaşlar, Habbosan'ı her mevsim farklı görünüme geçirmek istedik. Bu yüzden, yeni bir görünümle karşınızdayız. Ufak hatalar ve eklenecek özelliklerimiz var. Ayrıca, mobilde henüz çalışmalara başlamadık. Henüz etkinlikler aktif edemediğimizden ötürü, site içerisinden sizi tatmin etmeye çalışıyoruz. Takip ettiğiniz için teşekkürler!
+
25
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x