Penguenler

penguenler

2008 Noelinde Habbo’da her gün habbo’da oturum açıp Noel takvimini kullandığınızda bir pengueniniz oluyor. Bunu oturum açarken ve e-postanız Habbo ile onaylandıysa aldınız.

Her gün bir kutu açabileceğiniz bir şenlik takviminiz vardı. Her gün bunun üzerinde farklı bir penguen belirdi ve sonunda onu toplamaya devam edebilecektiniz.

Penguenleri takas edemezsin. Bu mobilyalar bu nedenle benzersiz ve nadirdir. 2008 Noel’ini yaşayan Habboslarda sadece bu penguenler var.

Aşağıda tüm penguenlere genel bir bakış bulacaksınız
taljcy

penguin_basicİmparator penguen  (1 Aralık 2008)
İmparator penguen, en uzun ve en ağır penguendir. Bu waddling hayvan, tuhaf sesleri ve balık bağımlılığı ile tanınır. Arkadaş canlısı, sosyal hayvanlardır ve iklim değişikliğine karşı çok hassastırlar.

penguin_suitİş pengueni (2 Aralık 2008)
Nuttigh BV’nin bu iş ortağı gerçek bir işkoliktir. Zamanını ağırlıklı olarak iş yemekleri (tabii ki balık) ve Dream Ice Cream Machines pazarlamakla geçiriyor. Archibaldus Snodarus’un ağır rakibi.

penguin_infectedBalçık penguen (3 Aralık 2008)
Bu penguen, Habboween sırasında patlak veren salgından hala biraz hasta. Hastalığın daha fazla yayılması için doğrudan bir risk oluşturmaz, ancak çok kötü kokar.

penguin_clownPalyaço Penguen (4 Aralık 2008)
Şakayı seven garip bir kuş. Uzak geçmişte mavi akrobat kıyafeti giymiş bir Habbo ile sık sık görülüyordu. Geçenlerde 5 yaş küçük bir güvercini hamile bırakacağı söylentisi nedeniyle haberlerde yer aldı.

penguen_bunnyKök penguen (5 Aralık 2008)
Kendisinin tavşan olduğuna ikna oldu. Diğer penguenler, olası duygusal zararı önlemek için onu bu yanılsamaya bırakmayı kabul ettiler. Genellikle SuperTruus’a gider.

penguin_rockDe discopinguin (6 Aralık 2008) Bu
kulüpte kendini tamamen evinde hisseden disko sever Penguen. Bling-bling’i seviyor (büyük yeğeni bir saksağan) ve neon ışıklarını seviyor. En sevdiği dans: Hab-hop.

penguin_balletBallerinapinguin (7 Aralık 2008)
Discopinguin Kardeşi. Bu kuş vurma programında ikinci oldu Yani şarlatan olabileceğinizi düşünüyorsunuz. Eleştirmenler içinde hiçbir şey görmese de, her zaman dans eden Kuğu Gölü hayalleri. Sonuçta, o bir penguen.

penguin_magicianMagic Penguin (8 Aralık 2008)
Apprentice of AuroraOrakel ve mutlak gösteri dünyası hayvanı. Bir zamanlar Kuzey Kutbu’nun çoğunu ortadan kaldırdığını söylüyor. Balıkları yok etme numarasıyla ünlüdür.

penguin_hunchbackÇan kuyruklu penguen (9 Aralık 2008)
Altın kalpli canavar penguen. Aksanından dolayı birçok güzellik yarışmasında reddedildi. Orijinal ikametgah: Notre dame.

penguin_musketeerKılıç pengueni (10 Aralık 2008)
Biri balıklar, hepsi balıklar için! Bu penguen, doğası gereği asildir ve bir kancayla çok çeviktir. Kök eskrimde dünya şampiyonu ve iki silahşörle en iyi hissediyor.

penguin_skiTieffschnee pengueni (11 Aralık 2008)
Habbolimpik şampiyon slalom ve kayakla atlama. Yamaçlara ayak uyduramıyor ve kesinlikle Apres Kayak’ı seviyor. Balığıyla sıcak şarap içmeyi sever.

penguin_pilotPilot penguin (12 Aralık 2008)
İlk uçan penguen. Çoğu evde bulutların içinde ve kahramanca işler için birden fazla madalya kazandı. Su kovalarını fokların üzerine bombalamayı sever. Maverick olarak da bilinir.

penguin_icehockeyBuz hokeyi pengueni (13 Aralık 2008)
Fanatik Kanadalı penguenin ön dişlerinden bir kaçı eksik. Hokey sopasıyla kalkar ve onunla yatar. Hiç yanlışlıkla bir diski yuttu.

penguin_swimGüneş pengueni (14 Aralık 2008)
Bu penguen “çok rahattır” ve en çok sahilde bulunur. Scuba Joe’nun sörf arkadaşı ve egzotik içecekleri seven biri. Tikitoa Seferine davet edildi, ancak o sırada kestiriyordu.

penguin_pirateKorsan penguen (15 Aralık 2008)
Kötü şöhretli kaptan Jack Kwebbel’in uzak kuzeni. Kontrolden çıkan bir BattleBall oyununda gözünü kaybetti. Bir kez başarısız bir şekilde Habborella’yı kaçırmaya teşebbüs etti.

penguin_cowboyKovboy Penguen (16 Aralık 2008)
Balıkları kendi gölgesinden daha hızlı yiyen Vahşi Batı’nın korkusu. Ayrıca Clint Pingwood adıyla anılır ve spagetti sever.

penguin_wrestlerWrestling Penguin (17 Aralık 2008)
Birçok Ultimate Bobba şampiyonunun korkusu. Bu penguen ringde çok hızlıdır ve merhamet göstermez. Bir zamanlar Hulk Hogan tarafından ihtişamlı günlerinde eğitilmiş.

penguin_robotRobopinguin (18 Aralık 2008)
Santa3000 tarafından tasarlanan Sibernetik android penguen. Balıkları yakalamak ve savunmak için programlandı. Sadece birler ve sıfırlar arasında dolanır.

penguin_glowRadyoaktif Penguen (19 Aralık 2008)
Habboween Hastanesi Laboratuvarında yaşadı ve radyoaktif hale geldi. Şimdi bir okuma ışığı olarak harika çalışıyor. Bilimi seviyor ve kendi başına deney yapmayı tercih ediyor.

penguin_punkPunk penguin (20 Aralık 2008)
Sert bir rock partisini seven anarşist penguen. Pixels United ile çıkmayı sever ve bir isyandan korkmaz. Mohawk’ını düzeltmek için saatlerce aynanın önünde durur.

penguin_skaterLongboard penguin (21 Aralık 2008)
Daredevil, yarı boruda çıldırmayı sever. Patenci dostumuz Tony Havik ile dışarı çıkmaktan hoşlanıyor. Bir zamanlar Çatı Terası’nın virajından uçtu ve o zamandan beri başına hep bir miğfer taktı.

penguin_ninjaNinjapinguin (22 Aralık 2008)
Yuccaza’nın elit savaşçısı ve Blade Penguin’in zorlu bir düşmanı. Bir defasında altı parça balığı bir patlama ile ikiye çarptı. Onurlu, gizemli ve dolandırıcılar için tehlikeli.

penguin_sumoSumo pengueni (23 Aralık 2008)
Imperial Sushi’ye çok aç göründüğü için Çiğ Balık Tarikatı’ndan atıldı. Şimdi fanatik bir Sumo güreşçisi ve Güreş Pengueninin rakibi.

penguin_superSuper Penguin (24 Aralık 2008)
Bir kuş mu? Bu bir uçak mı? Hayır o Süper Penguen! (Psst… penguen kuştur, değil mi?). Özel güçlere sahiptir ve baştan aşağı bir süper kahramandır. Günlük hayatta şüpheli bir şekilde İş penguenine benziyor …

penguin_elfNoel pengueni (25 Aralık 2008)
Ho, ho, quack! Noel pengueni, Noel Günü boyunca kaçırılmamalıdır. Noel şarkılarını, sosyalleşmeyi ve iyi yemekleri sever. Mutlu Noeller!

penguin_boxerBokspinguin (26 Aralık 2008)
Penguenlerin sonuncusu ve en fanatiği. Bu penguenin tehlikeli bir sağ yumruğu var ve sol yumruğu da olabilir. Rocky Balboa meydan okumasından korkuyordu.


2013

2013’te ayrıca Paskalya’da 3 penguen hediye aldınız. Frank Penguin, Pixelated Penguin, Indian Stamp Penguin ve Skeleton Penguin