Kirpi – Ödülleri

2017 yılında Habbo Kirpi ödülleri vardı!
15’i Habbo NL / BE’de piyasaya sürülen 15 Kirpi geliştirildi!
Çimen renkli kirpi – Bu kirpi, 3. seviye süper mario oyunu (Mart 2017) sırasında ağaç kesme makinesinin Baw oyununda alındı.
Grey Hedgehog – Bu kirpi, karnaval etkinliği sırasında Jenneben’s Baw oyununda alındı. Bunu “21. yüzyılda Karnaval” da aldınız (Şubat 2017)
Şeftali Kirpi – Bu kirpiyi Habbostream’in Kral Günü etkinliğinde alabilirsiniz (Nisan 2017)
Aquamarine Hedgehog – Bu kirpi Habbofever’in Habbovision Şarkı Festivali etkinliğine katılarak kazanabilir ve Baw Sawyer Kurtuluş Etkinliğine katılarak Fransız Çiçek Arabasından bir çiçek alarak bir kirpi alabilirsiniz. (Mayıs 2017)
Pembe kirpi – Bu kirpi, Canal Pride etkinliği sırasında ve Habbostream kamp etkinliğinde dondurma standından bir dondurma alarak elde edebilirsiniz. (Ağustos 2017)
Ametist kirpi – Büyükelçi internet trolleri hakkındaki testini doğru cevapladıysanız, bu kirpi alabilirsiniz. (Temmuz 2017)
Zümrüt Kirpi – Bu kirpi Ocak’taki Güvenlik Harekatı sırasında elde edilebilir. (Ocak 2017)
Limon Sarısı Kirpi – Bu kirpi Habbofever’in Moana etkinliği sırasında elde edilebilir. (Ağustos 2017) Bu, Haziran kirpisiydi, ancak bu ay serbest bırakılmadığı için Ağustos ayında geldi.
Brown Hedgehog – Bu kirpi, Habbostream’in Prison Break Fansite etkinliği sırasında alındı. (Eylül 2017)
Turkuaz Kirpi – Bu kirpi, Habboween sırasında, Lanetli Çadır’a uzanırsanız ve ‘Filomiena’nın Rüya Evi Odası Yarışması’na ve Habboween oyunu’ Lanetli Şövalyeyle Mücadele ‘oyununa katıldıysanız,’ Lanetli Mağarada ‘halka açık salonda alınabilir. Flames ‘& Habboween Oyunu 10’u geçtikten sonra (Ekim 2017)
Gök Mavisi Kirpi – Bu kirpi, ‘Büyükelçinin Doğum Günü Sınavındaki’ tüm soruları doğru yanıtlarsanız ve ‘sarılma dövüşü’ oyunu sırasında alabilirsiniz. (Kasım 2017)
Noel kirpi – Bu kirpi Noel Oyunlarında elde edilebilir. (Aralık 2017)
Sandy Hedgehog – Bu kirpi, Mr. Wallinga & eğer Sinterklaas odası ve şiir yarışmasına katıldıysanız. (Aralık 2017)
Yakut kirpi – Bu kirpi, Habbofever ve Habbostream’in Noel hayran sitesi etkinliğinde alabilirsiniz. (Aralık 2017)
Alexandrite kirpi – Bu kirpi, Mr. Wallinga. (Aralık 2017)
Sevgili arkadaşlar, Habbosan'ı her mevsim farklı görünüme geçirmek istedik. Bu yüzden, yeni bir görünümle karşınızdayız. Ufak hatalar ve eklenecek özelliklerimiz var. Ayrıca, mobilde henüz çalışmalara başlamadık. Henüz etkinlikler aktif edemediğimizden ötürü, site içerisinden sizi tatmin etmeye çalışıyoruz. Takip ettiğiniz için teşekkürler!
+