Kirpi – Ödülleri

2017 yılında Habbo Kirpi ödülleri vardı!
15’i Habbo NL / BE’de piyasaya sürülen 15 Kirpi geliştirildi!
Çimen renkli kirpi – Bu kirpi, 3. seviye süper mario oyunu (Mart 2017) sırasında ağaç kesme makinesinin Baw oyununda alındı.
Grey Hedgehog – Bu kirpi, karnaval etkinliği sırasında Jenneben’s Baw oyununda alındı. Bunu “21. yüzyılda Karnaval” da aldınız (Şubat 2017)
Şeftali Kirpi – Bu kirpiyi Habbostream’in Kral Günü etkinliğinde alabilirsiniz (Nisan 2017)
Aquamarine Hedgehog – Bu kirpi Habbofever’in Habbovision Şarkı Festivali etkinliğine katılarak kazanabilir ve Baw Sawyer Kurtuluş Etkinliğine katılarak Fransız Çiçek Arabasından bir çiçek alarak bir kirpi alabilirsiniz. (Mayıs 2017)
Pembe kirpi – Bu kirpi, Canal Pride etkinliği sırasında ve Habbostream kamp etkinliğinde dondurma standından bir dondurma alarak elde edebilirsiniz. (Ağustos 2017)
Ametist kirpi – Büyükelçi internet trolleri hakkındaki testini doğru cevapladıysanız, bu kirpi alabilirsiniz. (Temmuz 2017)
Zümrüt Kirpi – Bu kirpi Ocak’taki Güvenlik Harekatı sırasında elde edilebilir. (Ocak 2017)
Limon Sarısı Kirpi – Bu kirpi Habbofever’in Moana etkinliği sırasında elde edilebilir. (Ağustos 2017) Bu, Haziran kirpisiydi, ancak bu ay serbest bırakılmadığı için Ağustos ayında geldi.
Brown Hedgehog – Bu kirpi, Habbostream’in Prison Break Fansite etkinliği sırasında alındı. (Eylül 2017)
Turkuaz Kirpi – Bu kirpi, Habboween sırasında, Lanetli Çadır’a uzanırsanız ve ‘Filomiena’nın Rüya Evi Odası Yarışması’na ve Habboween oyunu’ Lanetli Şövalyeyle Mücadele ‘oyununa katıldıysanız,’ Lanetli Mağarada ‘halka açık salonda alınabilir. Flames ‘& Habboween Oyunu 10’u geçtikten sonra (Ekim 2017)
Gök Mavisi Kirpi – Bu kirpi, ‘Büyükelçinin Doğum Günü Sınavındaki’ tüm soruları doğru yanıtlarsanız ve ‘sarılma dövüşü’ oyunu sırasında alabilirsiniz. (Kasım 2017)
Noel kirpi – Bu kirpi Noel Oyunlarında elde edilebilir. (Aralık 2017)
Sandy Hedgehog – Bu kirpi, Mr. Wallinga & eğer Sinterklaas odası ve şiir yarışmasına katıldıysanız. (Aralık 2017)
Yakut kirpi – Bu kirpi, Habbofever ve Habbostream’in Noel hayran sitesi etkinliğinde alabilirsiniz. (Aralık 2017)
Alexandrite kirpi – Bu kirpi, Mr. Wallinga. (Aralık 2017)