Haberin yazarı: d=-ronaldo-=b

Uzun zamandır, siz Habbo oyuncularıyla olan sitemiz Habbosan’ı bugün sizlere HER ŞEYİYLE açıklayacağız.


  TARİHİ

Habbosan ilk olarak, 2 Haziran tarihinde EmirLJ tarafından kurulmuştur. Her sitenin olduğu gibi, Habbo’ya ilk girişinde zorlanan Habbosan, birkaç ay sonra (Ağustos ve Eylül) aylarında tam olarak aktivitelerini geliştirmiştir. Eylül ayının sonlarında, Youtube mecrasından yayınlara başlanmıştır. Yayınlarımızı Habbosan’ın yöneticisi, Tr.tunahan yönetmektedir. Etkinlikler tüm Habbo oyuncularını aylardır zengin etmekle kalmayıp sıcak ve samimi ekibimiz ile oyuna neşe katmıştır. Bu zamanlarda ise, Turnuva ve farklı etkinliklere yoğunlaşan Habbosan’ı yeni bir dönem daha bekliyor.


RADYO YAYINLARI

Habbosan Radyo yayınları, Tr.tunahan tarafından yönetilmektedir. Web sitemiz, ilk yayınını 29 Eylül 2020’de Galatasry adlı Habbo’yu konuk etmiştir. Şu anda Habbo’da tek radyo yayını gerçekleştiren websitesi olarak, SAN SHOW (Komedi Yayınları), SAN TEKE TEK (Tartışma Yayınları) ve Habbosan Milyoner (Kazandıran Yayınlar) gibi yayınlarda yapılmaktadır. Yani, Habbosan yıllardır yapılan konuklu ve aynı tarz yayınların ötesine geçmeyi başarmıştır. Birbirinden güzel Youtube içeriklerimiz için buraya tıklayabilirsiniz!

 

NASIL KAYIT OLUNUR, KUPON, MAĞAZA VE PUANLAR

Habbosan’a kayıt olmak için öncelikle yukarıdaki video’daki gibi, kayıt kısmına girip bilgileri doldurmanız gerekiyor.

Parolanızı Habbo şifreniz ile aynı girmeyiniz!

Mail kısmını doğru girmeniz gerekmiyor.

Referans kısmına, siteyi nereden görüp davet edildiyseniz yazabilirsiniz, boşta bırakabilirsiniz.


Haberlere yorum yapmak için, Anasayfa kısmından herhangi bir habere girip, haberin sol tarafındaki Mavi baloncuğa tıklayıp yorum alanına gidebilirsiniz. Yorum yapmanızla beraber 1 puan kazanacaksınız.

 

Haberlere yaptığınız her yorumdan 1 puan, siteye günlük girişinizde 1 puan kazanırsınız. Kupon ve çark sistemlerinden de fazlaca puan kazanırsınız.

Yorumunuz uygunsuz, spam veya saçma ise yorumunuz silinir ve -1 puan alırsınız.

 


Yukarıdaki video’daki gibi, Kupon kısmına girip verilen kupon kodunu bozdurabilirsiniz.

Kuponlar, etkinliklere özel direkt olarak verilir ve sınırlıdır!

Kuponlardan kazanacağınız puanlar ile mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Bazı kuponlar haberler içerisine saklanabilir ve bu kuponların puanı fazla olup, kullanım sayısı az olur! Bu yüzden haberleri takipte kalın!


EKİBİ

Habbosan ekibi, birçok düzenli sistem içerisinde çalışan ekip üyeleridir. Ekip üyeleri aylık kazandığı puanlarla/çalışmalarına göre aylık HC KAZANIRLAR! Aynı şekilde, Mimar ekibi üyelerimiz, ilk katıldıkları ay BC’lerini karşılayıp, performanslarını gösterdikten sonra beğenilirlerse, öbür ay Yönetim ekibi Mimar ekibinin de BC’lerini karşılamaktadır!

Habbosan ekibine alımlar genelde açıktır!

 


 

YENİ GELEN GÜNLÜK ÇARK SİSTEMİ!

Çark, Habbosan’a eklenmiş yeni bir özelliktir. Çarkı her gün siteye giriş yaparak çevirebilirsiniz. Yukarıdaki video’daki gibi, mail adresinizi ve onun yanına oyun adınızı yazıp çevirmeniz yeterlidir.

Günlük olarak 1 kez çevirebilirsiniz ve farklı bir hesaptan çevirmeniz yasaktır.

Ödüller içerisinde Kuponlar, Habbo içerisinden ödüller, Habbosan puanları ve iflas edebileceğiniz kısımlar var.

SİSTEM ŞU ANDA BAKIMDADIR, YAKIN ZAMANDA TEKRAR EKLENECEKTİR!


BİLGİ EDİNEBİLECEĞİNİZ KILAVUZLAR!

Habbosan üzerinde, bir sürü bilgi edinebilip, yeteneğinizi geliştirebildiğiniz kılavuzlar olduğunu biliyor muydunuz? Başlayalım!

Düzenekli bir oyun mu yapmak istiyorsunuz? Bu artık hiç zor değil, sürekli güncellenen Düzenekli Kılavuzumuza bir göz atın! Buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

 

Ayrıca, Habbosan üzerinde Genel Kılavuz, Büyükelçi Kılavuzu ve Personel Kılavuzu bulunmaktadır. Bu kılavuzları okuyarak genel bir bilgi edinebilirsiniz.

Genel Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayınız!

Büyükelçi Kılavuzuna ulaşmak için buraya tıklayınız!

Personel kılavuzuna ulaşmak için buraya tıklayınız!


MOBİLYALAR, ODA PAKETLERİ, NADİRELER VE LTD’LER GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE | FİYATLARI VE BİLGİLERİ!

Habbosan üzerinde Habbo TR’nin kuruluşundan beri eklenen Oda paketleri, Nadireleri, LTD’leri, Üretimleri, Işınlayıcıları, Ödülleri ve çeşitli bir çok mobilyaları görüntüleyip bilgi edinebileceğinizi biliyor muydunuz?

LTD’lere ulaşmak için buraya tıklayınız!

Nadirelere ulaşmak için buraya tıklayınız!

Oda paketlerine ulaşmak için buraya tıklayınız!

Koleksiyonlara ulaşmak için buraya tıklayınız!

Işınlayıcılara ulaşmak için buraya tıklayınız!

Habbo ödüllerine ulaşmak için buraya tıklayınız!


 

SON SÖZ: Gerçekten böyle önemli bir haberi yazmaktan gurur duyuyoruz. Uzun zamandır Habbo oyuncularına hizmet etmek ve bu kadar ileriye gitmek bizleri çok iyi hissettiriyor. 

Habere büyük bir emek verdik, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmında bekliyoruz.