Haberin yazarı: Bolbi

- HabboSan'ın Haberlerini Üstlenmekteyim Taze haberler ve en iyisi için!

PERSONELDEN MESAJ

Habbo Büyükelçileriyle yapılacak etkinlikler tam hız devam ediyor! Uluslarası çapa ulaşmış bir virüs salgınının ortasındayken Habbo daha kalabalık, bu da demek oluyor ki karşılaşabileceğimiz bazı tehditler mevcut. Habbo karakterinizi dolandırıcılık veya hesap çalma gibi faaliyetlerin başı çektiği bu diğer “sanal virüs”‘lerden korumanın taktiklerini öğrenmek adına Büyükelçilerimize küçük Infobus’ımızda buluşmaya hazır olun!

Infobus toplantıları ne anlama mı geliyor? Düzenli olarak zamanı hakkında duyurusunu yapacağımız bu ufak toplantılarda, Odalar Gezgini’nden “Infobus Park” isimli resmi odada Büyükelçilerin önderliğinde bilgilendirme seansları düzenlenecek. Toplantıların konuları değişkenlik gösterebilse de genel anlamda Habbo Güvenliği veya Genel İnternet Güvenliği gibi başlıklar hakkında Büyükelçilerimiz sizleri bilgilendiriyor olacak.

Bunun yanında, oyun ve güvenlik bağlamında kafanıza takılan soruları Büyükelçilerimizle paylaşma fırsatı da bulacaksınız! Her bir toplantı seansı yaklaşık 25-30 kullanıcıdan oluşacak ve bu seanslardan birkaç tane düzenlenecek. Eğer toplantı sonundaki sürpriz ödülü kaçırmak istemiyorsanız küçük otobüsümüze erkenden yerleştiğinize emin olun!

Katılım sağlayan oyuncular için ödül şu rozet olacaktır:

Aşağıdan bu ayki Infobus toplantılarımızın tarihi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:

06/06/2020 – 17.00

13/06/2020 – 17.00

20/06/2020 – 17.00

27/06/2020 – 17.00

NOT: Toplantıların tarih ve zamanına ait bazı değişiklikler yapılabilir, bu nedenle gözünüzü haberimizden ve oyunda yapılabilecek duyurulardan ayırmayın!

Buraya tıklayarak veya Resmi Odalar kısmından Infobus Park‘a gidebilirsiniz!

İyi eğlenceler :)

unnamed (2)