Haberin yazarı: XXizmirliXX25

XXizmirliXX25, ekipte herkes ile yeni tanışmış, kısa süre içerisinde kendisini kanıtlamış bir ekip bireyidir. EmirLJ ve Tr.tunahan verdiği 2.5 haftalık ara da siteyi XXizmirliXX25'e emanet etmiş ve geldiğinde de temiz bulmuştur. Kendisini kanıtlayan XXizmirliXX25, eski görevine düşürülmeyip şu anda Manager olarak devam etmekte ve Oyun içi destek ekibiyle ilgilenmektedir.

Bugün sizlerle Habbo Personeli tarafından paylaşılan tema duyurusunu göstereceğim.


HABBOWEEN 2020 – İMKANSIZ EV

spromo_hween20

Bu yıl perili ev temasına imkansız bir değişiklik getirmeye karar verdik. Akıllara durgunluk veren açılar, dünya dışı varlıklar ve var olamayan (ama var olan) şeyler ana temalar olacaktır. Bu ayın ilerleyen zamanlarında yepyeni bir mobi serisi ve kıyafetlerin eklenmesinden önce, bugün, stoklamanız için bir dizi klasik Habboween mobisini ve efektini geri getireceğiz. Gidin ve Kataloğu kontrol edin!

OYUNLAR VE AKTİVİTELER:

Bu Ekim ayında, kendinizi boyutsal şeytanlar ve korkunç varlıklarla dolu kafa karıştırıcı, akıllara durgunluk veren ve tam anlamıyla KORKUNÇ bir alternatif gerçekliğe çekilmeye hazırlayın. Kazanılacak ödüller ve kazanılacak rozetler varken, dikkat etmeniz gereken ve kaçırılmayacak çok şey var! Hazır mısınız? Tabii ki öylesiniz, çünkü bu Habboween. Habboween için hazır olmak, Habbo olmanın ayrılmaz bir parçasıdır!

 PANDORA KUTULARI:

Ekim ayındaki birkaç ayrı 24 saatlik dönemleri boyunca, normal ve lanetli Pandora Kutuları Katalogdan satın alınabilecek. Normal Pandora Sandıkları, önceki Habboween etkinliklerinden dokuz farklı eşyadan birini VEYA Lanetli Pandora Sandığı’nı içerir. Sandıkların lanetli versiyonları, tıklandığında, her birine birden çok kez tıklanması gereken, kaybolmadan ve üç nadire eşyadan biriyle değiştirilmeden önce belirli bir efekt kullanılarak, diğer dünyadan dört varlıktan birine dönüşür. Varlıkları yenmenin veya güçlendirmenin birkaç tıklama gerektirdiğini lütfen unutmayın!

Farklı varlıkları, her biriyle savaşmak veya onları güçlendirmek için kullanmanız gereken efektleri, bunu yapmak için alabileceğiniz öğeler ve her öğeyi alma olasılıkları için aşağıdaki grafiğe bakın:

hween20_illu

NADİRELER:

Bal Kabağı Kostümü

Temizlikçinin Kum Saati

Yaşayan Saç

Eriyen Sanat Eseri

Ağlayan Çeşme (LTD)

ODA PAKETLERİ:

Ürkütücü Veranda Oda Paketi 

Garip Oturma Odası Oda Paketi 

 

 

Lanetli Kütüphane Oda Paketi 

Kabus Yatak Odası Oda Paketi 

Enfekte Laboratuvar Oda Paketi 

Saklı Hazine Oda Paketi 

Cadı Akademisi Oda Paketi 

Perili Oda Paketi

Kendinizi illüzyonlar, canavarlar ve tarifsiz ürkütücü deneyimlerle dolu bir aya hazırlayın!

-Habbo Personeli


Düşünelerinizi belirtmeyi unutmayın.