Haberin yazarı: css.php

Bu haberimizde Habbo’nun 20. yıl doğum gününe özel paylaşılan haberi göstereceğim .

HABBO’NUN 20. DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI!

Bir oyunun 20 yaşına ulaşması hiç de kolay değil. Hakettiği şekilde kutlayabileceğimiz aktiviteler, yarışmalar ve yepyeni öğelerle dolu iki ayımız var!

KUTLAMALARA HAZIRLANIN!

Bonnie, Piccolo ve Frank, oteli buyuk bir 20. doğum günü partisine hazırlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Frank, her şeyi organize etmeye yardım etmesi için Maude’yi işe aldi ve görünüşe göre büyük bir yardımı oldu. (Herhangi bir Habbo Maude’yi hatırlıyor mu?) Her neyse, işler ters gidiyor ve üstesinden gelmek için yardımınıza ihtiyacımız var!

g5536801002

GÖZ ALICI YENİ KUPALAR KAZAN!

İnşaatçılar, sanatçılar, videograflar ve moda tutkunları: hepiniz 20. doğum günü temalı dört parlak kupadan birini kazanma şansına sahipsiniz! Kupa kazanabileceğiniz yarışmalar hakkında daha fazla bilgi ve duyurular için web sitemizi takip edin.

Ayrıca Twitter’da yaptığımız bir yarışma için özel kupalar kazanma fırsatı da olacak. Altın, gümüş ve bronz versiyonları var ve onları kazanmak zor olacak – özellikle altın olanı! Bu parlak yeni kupalari nasıl kazanacağınız hakkında daha fazla bilgi için bu ayın sonlarında web sitemizin haber bölümüne bakın.

MOBİ VE KIYAFETLER

Bu sefer gerçekten şehre gittik. Neden olmasın? 20 yaşındayım, gidebilirim değil mi? Bugün yaz takvimini başlatmanın yanı sıra Ağustos ayında gösterişli ve parti temasına uyacak bazı kıyafetler çıkaracağiz. Temmuz’un sonlarında kıyafetlerin takas edilemez versiyonlarını önceden Twitter’da hediye edecegiz! Eğer ilgileniyorsan bizi takip etmeyi unutmayın! Ayrıca 20. yaş günümüzü kutlamak için yeni bir mini furni hattı yaptık ve mevcut Yağmurlu Gün koleksiyonunu genişlettik. Bu koleksiyonlar, kendi oda paketleriyle aynı anda mevcut olacaktır. Bununla ilgili daha fazla bilgi için aşağıya bakın!

ODA PAKETLERİ:

Tasarımcılarımızın son birkaç yıl içinde yaptıklari %100 özel oda paketlerinden en popüler beşini aldık, bunlara birkaç yeni mobi ekledik, görüntülerini değiştirdik ve yeniden düzenledik! Önümüzdeki birkaç ay boyunca sahip olabileceklerinizin bir listesi:

Koyu Zarif Oda Paketi (Zarif Oda Paketini temel alir)

Rahat Modern Oda Paketi (Modern Stüdyo Paketini temel alır)

Gotik Tatlı Cafe Oda Paketi (Tatlı Cafe Oda Paketini temel alir)

Kawaii Punk Oda Paketi (Pastel Oda Paketini temel alır)

Harmoni Bahçe Oda Paketi (Zen Bahçe Oda Paketini temel alir)

Ama hepsi bu kadar değil! Etkinlik boyunca size ulaşacak dört paket daha var:

20. Doğum Günü Oda Paketi. Bu paket hem yeni öğeleri hem de eski öğelerden bir seçkiyi içerir.

Yağmurlu Gün Oda Paketi 2.0. Bu paket, orijinal Yağmurlu Gün Paketi’nin büyük bir yenilemesidir ve hem yeni hem de eski öğeleri içerir.

Günbatimi Cafe Oda Paketi. Klasik Gunbatimi Cafe odasi bu yıl başında global Twitter oylamasinda en sevilen oda paketi seçildi. Bu yüzden nostalji değeri için bir paket haline getirdik!

Tatlı Ev Oda Paketi. Bu daha önce piyasaya sürülen ve yeni rozetler içeren üç parçalı bir oda paketi.

Yukarıda belirtildiği gibi, yeni Yağmurlu Gün ve 20. Doğum Günü ürünleri oda paketleriyle birlikte Katalog`ta yerini alacaktir.

HABBO 20. DOĞUM GÜNÜ BALONLARI!

Geri geldiler! Zaten balonsuz doğum günü partisi mi olur? İki farklı çesit olacak – Rose Altın Balonlar ve Kesikli Rose Altın Balonlar – Temmuz ayından Ağustos ortasına kadar çeşitli 24 saatlik zaman dilimlerinde ayrı ayrı mevcut olacaklar.

Rose Altın Balonlar çeşitli kıyafetler içerebilir. Ayrıca başka bir Rose Altın Balonu içerme şansı ve Kesikli Rose Altın Balonu içerme şansı düşük de olsa var!
Kesikli Rose Altın Balonlar, 16 klasik nadireden birinin yepyeni bir rose altın rengini içerecegine emin olabilirsiniz. Bu nadirelerin elde edilmesi son derece zordur ve bir daha asla satılmayacaktır.

Balonların her birinden ne elde edebileceğinizi ve bunların olasılıklarını aşağıda tam olarak gösterdik. Bu olasılıkları aynı zamanda Katalog`da da bulabilirsiniz.

j3491657445

NADİRELER:

Balo Salonu Mumları (mobi)

Solar Ütopya Görünümü (üç ürün içeren kıyafet)

Frank’in Smokini (kıyafet)

Sokak Kraliyet Görünümü (üç ürün içeren kıyafet)

Uyku Zamanı (üç ürün içeren kıyafet)

Neon Punk (iki ürün içeren kıyafet)

20. Doğum Günü Tahtı (mobi)

Gotik Şık Elbise (üç ürün içeren kıyafet)

Bu önemli olayı sizinle birlikte kutlamaktan heyecan duyuyoruz, Habbolar. Otelde görüşürüz!

-Habbo Personeli


Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın !

Yeni Haberler İçin Takipte Kalın

Sevgili HabboSan Ailesi !