HABBO’DA ODA TASARIMLARININ İYİLEŞTİRİLMESİ

Habbo topluluğu için en büyük sorunlardan biri oda tasarımları. Bu nedenle, geliştiricilerimiz şimdi, daha önce bahsedilen erişim ve performans sorunlarının yanı sıra mimarlık özelliklerini iyileştirmeye odaklanacak.

ÖNÜMÜZDEKİ ÜÇ HAFTA İÇİNDE DÜZELTMEYİ / EKLEMEYİ HEDEFLEDİĞİMİZ ŞEYLER

“Seçilmiş mobilyalar” göstergesi – Habboların hangi mobilyaları seçtiğini açıkça gösteren bir gösterge ekleyeceğiz.

Yapışkan notlar – bunlar mimarlar ve diğer Habbo’lar için çok önemlidir, bu nedenle çok basit bir sürümünü uygulamayı planlıyoruz. Böylece Unityden önce odalarınızda olan yapışkan notlar görebileceksiniz.

Yer planı editörü – yer planı editörünü kullanırken daha fazla uzaklaştırma seçeneği ekleyeceğiz.

“Taşı” işlevi – şu anda yalnızca mobiyi çıkarabilir veya döndürebilirsiniz. Tasarımları kolaylaştırmak için “taşı” işlevini tekrar ekleyeceğiz.

Envanter ve BC’yi açıp kapatırken eski sekmeyi / kategoriyi korumak.
Avatar işlevine odaklanma/odaklanmama – bu birkaç kez talep edildi ve tasarım sırasında sahip olmanın oldukça önemli olduğunu kabul ediyoruz.

Tıklama sistemi – şu anda iyi çalışmıyor ve evet hem mimarlar hem de topluluğun geri kalanı için çok önemli olduğunu kabul ediyorum.

SONRAKİ ADIMLAR

Habbo oynarken en iyi şekilde yararlanmanız için ihtiyaç duyduğunuz başka iyileştirmeler ve düzeltmeler olduğunu biliyorum, daha iyi oda hakları, belirli çalışmayan mobilyalar vb. gibi.

Bu nedenle, geliştirme ekibimizin iş yükünde doğru özelliklere ve işlevselliğe öncelik vermemizi sağlamak için topluluk liderleriyle yakın bir şekilde çalışırken, aynı zamanda sosyal medyayı, özellikle de Twitter’ı kontrol ediyoruz.

-Alyx, global topluluk yöneticinizHabbo_2020-11-12_12-13-38_(2)


samael
Author: samael

xxx