Haberin yazarı: d=-ronaldo-=b

18 Mart’a yaklaşmamızla beraber, Habbo içerisinde olacak etkinlik ve yarışmalardan çok önceden meraklanmaya başlamıştık. Personel tarafından yapılan duyuruyla beraber birkaç etkinlik duyuruldu. Ayrıca kupalar, rozetler ve ödüller kazanmak istiyorsanız kesinlikle aktif olmalısınız!

Şimdi duyuruya geçelim:


Bu değerli günün yıl dönümünü Habbo’da da yaşatabilmek için mimarlarımız  Anıl_Berke_@ ve  ahmetarsla30, birbirinden harika odalar hazırladılar. Bir destan yazarak Türk milletine bu denli önemli bir zaferi tattıran tüm şehit ve gazilerimizin anısına mimarlarımız, 18 Mart 2021 Perşembe günü saat 18.00’de başlayacak bir zafer koşusu düzenleyecekler. Odadaki kapıların açılmasıyla başlayacak olan anma koşusuna, sırasıyla her odada bulunan oyunları tamamlayarak devam edeceksiniz. Son odaya ulaşan ilk üç oyuncumuz; kimin önce geldiğine bağlı olarak birincilik, ikincilik ve unnamed (1) üçüncülük kapılarından geçebilecekler. Bu kapılardan geçmeyi başaran ilk üç oyuncumuz, aşağıdaki ödülleri de kazanmış olacaklar:

  1. Kazanan: Altın Kupa + süpriz ödül
  2. Kazanan: Gümüş Kupa  + süpriz ödül
  3. Kazanan: Bronz Kupa  + süpriz ödül

Derece ödüllerinin yanı sıra bu anlamlı koşuyu tamamlayan tüm oyuncularımız, 18 Mart’ın 106. yıl dönümünü yansıtan özel bir rozet kazanma şansı yakalayacak. Giriş odasında sizleri gizli bir rozetin de beklediğini söylemeden de geçmeyelim. Hepimiz için büyük bir önem arz eden bu günde, kahraman askerlerimizin mücadelesini yansıtan ve değerli ödüller sunan iki mimarımıza da çok teşekkür ederiz.
Tüm oyuncularımızı, bu şanlı günü Habbo’da tekrardan yaşatacağımız keyifli etkinliğimize bekliyoruz. Sakın kaçırmayın!
unnamed (3)