Bugün sizlere Habbo global yöneticisi Alyx, tarafından paylaşılan duyurudan bahsedeceğiz.


PAZAR YERİ ÜCRETLERİ VE BUNLARI DÜŞÜRME NEDENLERİMİZ Habbo_2020-11-12_12-13-38_(2)

Habbolar, topluluğun hayal kırıklığını dile getirdiği yeni Unity platformu hakkında epeyce şey varken, genel olarak takas, diğer tüm konular arasından öne çıktı.

Pazar yerinde, özellikle orta ila yüksek aralıkta satış yaparken ödenen mevcut ücretlerle ilgili duygularınızı net bir şekilde anladık. Bu nedenle, geri bildirimlerinize dayanarak onları önemli ölçüde azaltacağız.

Yasa dışı kredi satışlarını caydırmak ve ekonominin dengeli olmasını sağlamak için en azından bazı Pazar yeri ücretlerine ihtiyaç duyulurken, aşağıda yeni ücretler yürürlüğe girdiğinde ne kadar ödeyeceğinize kıyasla şu anda ne kadar ödediğinize  dair örnekleri görebilirsiniz:

TR

Güncellenen komisyon ücretlerini yakında uygulamaya koymayı umuyoruz.

MOBİ-MOBİ TAKASI

Habbo takası hakkında hangi tartışma, eski mobi-mobi takas teknisyenine başvurmadan tamamlandı? Habbo’da kredilerin ve mobilyaların tamamen ücretsiz transferine izin vermek, Habbo için iyi olduğunu düşündüğümüz bir şey değil, ancak topluluğu mutlu etmek için aktif olarak alternatifler araştırıyoruz.

Ayrıca, arkadaş listenizdeki Habbolara özel Pazar Yeri satışlarını olabildiğince erken uygulamaya koyma  niyetinde olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim.

-Alyx


sercanpng
Author: sercanpng

Habbosan.com | Haberci & Yazar görevini üstlenmekteyim, güneş tadında haberler ve en iyisi için!