Personel tarafından yapılan duyuruyu size paylaşacağız.


HABBO GELİŞTİRMESİNDEKİ MEVCUT ÖNCELİKLERHabbo_2020-11-12_12-13-38_(2)

Şu anda büyük ölçüde Habbo’nun yeni Unity sürümünü daha stabil ve oynanabilir  bir duruma getirmeye odaklanıyoruz. Topluluğun sunduğu yeni özellikler veya öneriler ve iyileştirmeler üzerinde çalışmaya başlayabilmemiz büyük olasılıkla biraz zaman alacak.

Aşağıda odaklandığımız alanları görebilirsiniz: 

32 BİT İŞLETİM SİSTEMLERİYLE UYUMLULUK:

Şu anda, 32 bit işletim sistemlerini kullanan Habbolar yükleme ekranını geçemiyor. İstemcinin yüklenmesi için genellikle 1,5 GB’tan daha az belleğe ihtiyaç vardır, ancak bellek kullanımı 700 MB civarında olduğunda istemci başarısız oluyor.

Unity sürümünü en son sürüme yükseltmenin bu sorunu çözmemize yardımcı olacağını düşündük, ancak ne yazık ki olmadı. Bu nedenle, ekibimiz şu anda yerel bir Windows istemcisi oluşturuyor. Bir MacOS yerel istemcisinin, 32 bit MacOS işletim sistemleri kadar yaygın ve öncelikli olmadığını unutmayın. Bu, sorunu çözecek ve ayrıca performans açısından ek faydalar sağlayacaktır.

RENDERİNG VE DİĞER PERFORMANS SORUNLARI:

Rendering (işleme) ile ilgili çok çeşitli sorunlar bulunyor. Rendering, temelde mobilerin Habboların vb. ekranınızda nasıl göründüğüdür. Şu anda bazı mobiler olması gerektiği gibi davranmıyor veya görünmüyor. Sağda bir örnek Screenshot_2021-01-14_at_12.21.23görebilirsiniz.

Genel olarak performans sorunları, envanterinde veya odalarında çok büyük miktarlarda mobilya bulunan Habbolar için bir sorundur. Bunu iyileştirmek için çok çalışıyoruz, ancak bu zaman alacaktır.

Sabrınız için teşekkür ederiz. Düzenli Habbo müşteri güncellemeleri hakkında bilgi için web sitemize ve sosyal medya sayfalarımıza göz atın!

-Alyx, global topluluk yöneticiniz


EmirLJ
Author: EmirLJ

Habbosan Resmi Fan Site adayının yöneticilerinden EmirLJ, 02.06.2020'de Habbosan'ı aktifleştirmiştir.