Bugün sizlerle, Habbo yönetimi tarafından paylaşılan duyuruyu paylaşacağız.

Haber başlığından görmüş olacağınız gibi, Flash platformu geri geliyor. Bununla beraber, Habbosan’ın da yeniden eski aktifliğine döneceğinin müjdesini vermiş olalım :).


ESKİ FLASH’IN GERİ DÖNÜŞÜ

Hey Habbos, ben Truculencia, Habbo’nun ürün sahibiyim.

Ekibim ve ben Flash istemcisinin bağımsız, indirilebilir bir sürümünü yayınlamaya karar verdik.  Bu, önümüzdeki günlerde tüm Habbo’ların kullanımına sunulacaktır. İşte bunu yapmamızın nedenleri:

  1. Unity platformunu tatmin edici, oynanabilir bir duruma getirme konusunda yeterince hızlı ilerleme kaydedemediğimiz anlaşıldı. Temel olarak, hak ettiğiniz oyun deneyimine sahip olmak için mobiler ve işlevsellik açısından çok fazla eksik var.
  2. Topluluğun tüm ihtiyaçlarının oyun tasarımı açısından Unity’ye düzgün şekilde yansıtılmadığını söylemek doğru olur. Oyunun iyiliği için, hem Sulake’nin hem de topluluğun ihtiyaçlarının dikkate alınması ve bunlara göre hareket edilmesi gerektiğinin tamamen farkındayım. Unity ile birlikte çalışan indirilebilir bir Flash istemcisine sahip olarak kazanacağımız ekstra zaman, dengeyi doğru bir şekilde elde etmemize, takas ve oda hakları gibi önemli konularda uygun bir uzlaşmaya ulaşmamıza olanak sağlayacaktır.

Pazar yeri, (güncellenmiş ücretlerle), eski oda hakları ve eski mobi-mobi takası gibi eski ve popüler özellikler Flash istemcisinde eskisi gibi çalışacaktır. Ardından, kasalar ve kazanç pencereleri gibi yeni olanlar da çalışacak, böylece tüm faaliyetlerinizi orada gerçekleştirebilirsiniz.

Habboların indirilebilir Flash platformu ile oyunu istediği şekilde oynamasına izin verirken,  dikkatimizi doğrudan Unity’yi geliştirmeye odaklayacağız. İndirilebilir Flash istemcisinin Unity’yi doğru bir şekilde tamamlayabilmemiz için bize zaman kazandıracak geçici bir çözüm olduğunu unutmamak gerçekten çok önemli!

ÖNEMLİ: UYUMLULUK SORUNLARI VE SİZİ NASIL ETKİLEDİĞİ

Flash’ın geri dönüşüyle birlikte bir kaç küçük uyumluluk sorunu da ortaya çıkıyor. Ekibim, belirli sorunlar hakkında bilgi edinebileceğiniz yeni bir SSS bölümü oluşturdu.

ŞİMDİ NE OLACAK:Habbo_2020-11-12_12-13-38_(2)

Flash’ın geri dönüşünün ve onunla birlikte gelen popüler özelliklerin çoğunun geri dönmesinin birçok Habbo’ya ilham vereceğinden oldukça emin olsam da, kalmanızı sağlamak için daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyorum. Sonunda Flash istemcisi kalıcı olarak durdurulacak ve Unity’ye tam geçiş yapılacaktır.

Alyx, sesinizin duyulmasını ve gerekli tavizler verilmesini sağlamak için önümüzdeki aylarda Sulake’deki diğer topluluk personelleri ve Habbo topluluğu temsilcileriyle birlikte çalışacak. Değişikliklerin ne zaman uygulanacağını görebilmeniz için sürüm notları da Unity’de düzenli olarak yayınlanacaktır.

Sonunda, bu yaklaşımın herkesin vakit geçirmek isteyeceği bir Habbo olmasına yardımcı olacağına eminim.

-Truculencia, Habbo ürün sahibi


sercanpng
Author: sercanpng

Habbosan.com | Haberci & Yazar görevini üstlenmekteyim, güneş tadında haberler ve en iyisi için!