Haberin yazarı: rozerinstar

Habbosan a adanmış bir hayat….


Bugün Sizlere Habbo 2020: Oda ve Navigatöre Genel Bakış ı göstereceğim;

Otel içinde gezinmek

Gezgin, Flash istemcisine benzer şekilde çalışır. Şu anki gibi dört ana kategoriye sahiptir: önerilen, popüler, etkinlikler ve dünyam. Arama, ayrı bir arama sekmesinden yapılır. Oda sahibine göre veya oda adı ve açıklamasına göre arama yapabilirsiniz.

Yazma sırasında yeni odalar oluşturmak mümkün değildir.

 

Bina

Mevcut mobil uygulamadan bina modu yeni istemciye tanıtıldı. Önce inşa modunu etkinleştirmeden, mobilerin hareket ettirilmesi, döndürülmesi ve alınması mümkün değildir. Bu modda karakter taşımak mümkün değildir. Eski klavye kısayolları (CTRL – alma; ÜSTKRKT – döndürme; ALT – hareket ettirme), oluşturma modu etkinken çalışmaya devam eder, ancak ayrıca mobi’yi tıklayıp sürükleyebilirsiniz.

Kullanıcı arayüzünün altındaki bina modu simgesi, mod etkinken oklara sahiptir.


Yeni istemcide teleportları yeniden bağlayabilirsiniz. Herhangi bir tür teleportu sahip olduğunuz başka bir teleportla bağlamak mümkündür. Örneğin, bir imparatorluk teleportunu bir phonebooth teleportu ile bağlayabilirsiniz.

 

İnşaatçılar Kulübü

İnşaatçılar Kulübü artık envantere entegre edildi. Bunun dışında, mevcut İnşaatçılar Kulübü’ne çok benzer şekilde çalışıyor. En önemli değişiklikler kat planı düzenleyicisinde. Yeni istemcide, düzenlenen odalar yalnızca aktif bir üyeliğiniz olduğunda açık kalır. Odayı sıfırlayarak kapalı odaları yeniden açabilirsiniz.

Bir odanın maksimum alanı hala 1024 karedir. Alan artık kullanılmış karolar yerine odanın genişliği ve uzunluğu ile hesaplanıyor. Bu, 60 karoya kadar geniş odalara sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

 

Grup odaları

Grup odalarının temel işlevselliği sağlamdır. Hakları olan kullanıcılar yeni üyeler oluşturabilir ve kabul edebilir. Bir değişiklik, yeni istemcide yalnızca sahibin hakları verip kaldırabilmesidir. Haklara sahip kullanıcılar, diğer normal kullanıcıları gruptan çıkarabilir.

Maksimum üye sayısı mevcut 50 000 kullanıcıdan daha dinamik bir sınıra doğru değişiyor. Yeni sınır, tüm üyelerin seviyesine bağlıdır. Muhtemelen seviyeleri toplayarak ve sonucu beşe bölerek hesaplanır.

Satın alma işleminden sonra grup rozetini ve ana renkleri değiştiremezsiniz.


Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtmeyi Unutmayın…