Haberin yazarı: goktug37

Yalanlar, gerçek inanması çok zor olduğunda gereklidir.

 

Bilindiği gibi 17.12.2020 tarihinde “habbo.com.tr” üzerinden beta olarak açılan “Habbo Beta 2020”nin gelmesi ile birlikte birçok yenilik getirilmiş bulunmakta.

Bu haberde bu yeniliklerin birkaçından bahsedeceğim.


Yeni Saygı, YILDIZLI TAŞ SİSTEMİ!

Habbo 2020 beta itibariyle saygı sistemi kaldırıldı. Bunun yerine saygı sisteminin yerini dolduracak yeni özellik olan “YILDIZLI TAŞ” sistemi devreye giriyor!

Yıldız taşlarını habboların profilinde görebilirsiniz. Bir kullanıcıya 1 ördek kredisi karşılığında yıldız taşı bağışında bulunabilirsiniz!

Yıldız taşlarının eklenmesinin ardından bunlara özel rozetlerde oyunda yerini aldı!

Birisi size yıldız taşı attığında bu rozeti kazanabilirsiniz!

Birisine yıldız taşı attığınızda bu rozeti kazanabilirsiniz!YENİ 


YENİ Seviye Sistemi

Habbo 2020 Beta ile getirilmesi beklenen özellik olan “Seviye Sistemi” bugün itibariyle erişime açıldı.

 

Her seviye atladığınızda kredi ve ördek kredisi kazanabiliyorsunuz. Seviye atladıkça kazanacağınız kredi oranınız artıyor!

 Rozet sayısı, başarı sayısı, mobi ve odalarınızın doluluk oranına göre puan toplayabilirsiniz. Bu puanlar seviyenizin artmasına etki eder!


YENİ Rozetler 

Habbo 2020 Beta ile beraber gelen rozetleri kazanabilmek için yapmanız gerekenleri burada göstereceğim.

Tutorial bölümündeki rozetleri kazanabilmek için sırasıyla “görünümünüzü değişmeniz, yürümeniz, kendi profilinize girmeniz, sohbeti kullanmanız, oda ayarlarınızı görüntülemeniz, mobi taşımanız” gerekmektedir.

“Trading Pass” bölümündeki rozetleri kazanmak için sırasıyla “Tutorial bölümündeki işleri bitirmeniz, Betada 120 dakika geçirmeniz, 3 gündür üye olmanız, başkalarına 2 yıldız taşı hediye etmeniz, odalarda gezmeniz, avatar seviyesini altıya çıkarmanız, arkadaş listenizde 2 arkadaşınız olması” gerekmektedir.

“Profilin” bölümündeki rozetleri kazanabilmeniz için sırasıyla “E-Posta adresinizi doğrulamanız, x gün topluluk üyesi olmanız, otelde x dakika geçirmeniz, x gün mimarlık kulübüne üye olmanız, gizlilik ayarlarını kontrol etmeniz, tanımlama yöntemi ayarlarınızı kontrol etmeniz, x kere günlük ödül toplamanız, en yüksek avatar seviyesinde olmanız, hc olmanız” gerekmekte.

“Habbo’yu keşfedin” bölümündeki bu rozete sahip olabilmeniz için bir mobiye çift tıklayarak, kullanmanız gerekmektedir.


BAĞIŞ Sistemi

Takas sisteminin gitmesi ile beraber getirilen bağış sistemi kredi bağışı yapmanız için kullanılıyor. En az 2 en fazla 10 krediye yapabileceğiniz bu bağışlardan +1c komisyon ücreti kesilmekte.


Tüm gelen yeniliklerin peşinde, takip etmekteyiz! Son haberleri sizlere bildireceğiz.