Haberin yazarı: goktug37

Yalanlar, gerçek inanması çok zor olduğunda gereklidir.

Habbo personelleri tarafından duyuruyu sizlerle paylaşacağız.


HABBO 2020: NELER YENİ, NELER DEĞİŞTİONE

BURADA! Ana sayfadaki ilgili düğmeyi tıklayarak yeni Habbo 2020 platformu ile mevcut hesabınıza  giriş yapın.

Habbo 2020’de bir dizi özellik geliştirildi! Yeni ve gelişmiş bir Habbo’ya girmeniz için gerçekten heyecanlıyız. Ancak, en önemlisi, değerli otelimizin yenilenme ve canlanma döneminin başından itibaren burada olduğunuzdan dolayı çok mutluyuz.

ÖNEMLİ: HABBO 2020 BİTMEDİ VE GELİŞİMİ DEVAM EDİYOR. ŞU ANDA AÇIK BETA SÜRÜMÜNDEDİR – EKSİK MOBİLYALAR VE İŞLEVLER EKLEMEK İÇİN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA VE AYLARDA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ.spromo_2020_habbo2020open (1)

Düzeltilecek ve uygulanacak özelliklerin yanı sıra planlarımız arasında harika yeni özellikler de var. Bunlar bir koleksiyon kart sistemi ve… bir geri dönüşüm özelliği içerir! Bunlar hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

YAPTIĞIMIZ DEĞİŞİKLİKLER VE NEDENLERİ:

Aşağıda daha büyük değişikliklerden bazılarını ve neden bunları yaptığımızı ele alan bazı özel SSS’leri listeledik:

Ardından, her bir özellikteki her değişikliği ve her şeyin nasıl çalıştığını listelemek yerine, sizin için ayrıntılı SSS kılavuzları yazdık.

DİĞER ÖZELLİKLER HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK VE BURADA HENÜZ ÇALIŞMAYAN ÖZELLİKLER VE MOBİLYALAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İÇİN LÜTFEN OTELİNİZİN SSS BÖLÜMÜNÜ KULLANIN.

HABBO 2020 GEÇİŞ DÖNEMİ:THREE

Habbo 2020’nin piyasaya sürülmesindeki gecikmeyi en aza indirmek için, bir süre eski Flash tabanlı Habbo platformu ve yeni Habbo 2020 platformu paralel olarak çalışacaktır. Avatarlarınızla her iki platformda da oturum açıp Habbo’ya erişebileceksiniz. Ancak bazı uyumluluk sorunları da bulunmaktadır.

Yeni ve eski platform arasındaki farklı uyumluluk sorunlarını açıklayan ayrıntılı bir SSS kılavuzu için burayı tıklayın.

Geçiş dönemi boyunca ve bu dönem bittikten sonra bazı durumlarda, bazı öğeler ve özellikler bir platformda çalışır, diğerinde çalışmaz veya iki platformda da hiç çalışmaz. Şu anda işlevlerinin tamamı veya bir kısmı eksik olan özellikler ve öğeler hakkında ayrıntılı bir SSS yazdık, göz atmayı unutmayın.

Sürekli bağlılığınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz Habbolar!

-Habbo personeli