Haberin yazarı: Denot

Bugün sizlere Habbo Personeli tarafından yapılan duyuruyu göstereceğim.

 


GÜNCELLEME: BC YER PLANLAMA DÜZENLEYİCİSİ

Yakın tarihli bir makalede duyurduğumuz gibi, BC yer planlama düzenleyicisi değişiyor. Habbo 2020’de, odanızı  zemin planlama düzenleyicisi ile düzenlerseniz ve ardından BC üyeliğiniz biterseo oda ziyaretçilere kilitlenir.

Bu değişiklik yapılırken ya da yapıldıktan hemen sonra gerekli bilgilendirmeyi veremediğimiz için üzgünüz. Üyelik şartlarının herhangi bir uyarıda bulunmadan ve ücretini ödedikten sonra değiştirilmesinin adil olmadığını anlıyoruz.

Bu nedenle BC’yi geçici olarak eski haline geri döndürüyoruz. İlk Habbo 2020 sürümü yayınlanana kadar, odaları yerin planlama düzenleyicisiyle düzenlerseniz ve ardından BC üyeliğiniz biterse odalar kilitlenmeyecektir. Bu şekilde kilitlenen tüm odaların kilidini de açtık.

Habbo 2020 sürümlerinden sonra, yer planlama düzenleyicisiyle bir odayı düzenlerseniz ve BC üyeliğiniz biterse, odanın ziyaretçilere kilitleneceğini lütfen unutmayın. Bunun yalnızca zemin planlama düzenleyicisini kendiniz kullanırsanız olacağını unutmayın. Özel düzenlere sahip paketler, siz onları kat planı düzenleyicisiyle düzenlemedikçe ve ardından BC üyeliğiniz bitmedikçe ziyaretçilere kilitlenmeyecektir. Kilidini açmanın tek yolu, daha fazla BC üyeliği satın almak veya kat planını sıfırlamaktır (bu, Habbo 2020‘nin sahip olacağı yeni bir işlevdir.)

Tekrardan konuyla ilgili geç ve yetersiz iletişim için lütfen özürlerimizi kabul edin.

-Habbo PersoneliDüşüncelerinizi yorum kısmında paylaşmayı unutmayınız.