Haberin yazarı: XXizmirliXX25

XXizmirliXX25, ekipte herkes ile yeni tanışmış, kısa süre içerisinde kendisini kanıtlamış bir ekip bireyidir. EmirLJ ve Tr.tunahan verdiği 2.5 haftalık ara da siteyi XXizmirliXX25'e emanet etmiş ve geldiğinde de temiz bulmuştur. Kendisini kanıtlayan XXizmirliXX25, eski görevine düşürülmeyip şu anda Manager olarak devam etmekte ve Oyun içi destek ekibiyle ilgilenmektedir.

Bugün sizlere Habbo Büyükelçileri tarafından düzenlenen etkinliklerin duyurusunu yapacağım.

 


Merhaba Sevgili Habbolar!
 

Büyükelçilerle dopdolu geçen bir yaz mevsiminin daha sonuna geldik! Ancak bu, Habbo’daki canlı ortamın bitmiş olduğu anlamına gelmiyor. Habbo yine kalabalık, yine birbirinden ilginç olaylar ve yeni eğlencelerle dolu. Ama salgın etkisiyle aramıza katılmış pek çok masum olmayan şahıslar da varDolandırıcılar ve zorbalar da kollarını sıvamış, yeni kurbanlar bekliyorlar. Bu kurbanlar arasında olmamak için hesap güvenliği esas, bunu pekiştirmenin yolu da kocaman kadrosuyla Habbo Büyükelçilerimiz!

Bu ay da düzenli olarak gerçekleştirmekte olduğumuz Büyükelçilerler Infobus toplantılarına devam ediyoruz. Aşağıda belirtmiş olduğumuz tarihlerde, Infobus Park adlı resmi odamızda Baş Büyükelçi TolgaGF önderliğindeki Büyükelçi kadromuz sizlerle toplantılar (turlar) düzenleyecek. Yaklaşık 5 tur yapılacak ve her bir tura 20-25 kullanıcı kabul edilecek. Habbo ile aklınıza takılanları sormak ve güvenliğe dair püf noktalar öğrenmek için, (bir de eşsiz bir rozet kazanmak için!) Infobus etkinliklerini kaçırmayın!

                                      Katılım Sağlamanız da Kazanacağınız Ödüller ;

                                                        Tanzanit Fok Balığı

AYRICA, Büyükelçilerimiz bu ayın son haftası bir “Kickwars Etkinliği” de düzenleyecek! Etkinliğe dair her türlü detay sizlerle zaman içerisinde paylaşılacak. Büyükelçilerimiz sizlere dopdolu bir Eylül ayı sunmak için hazır, haydi siz de katılın!

.Büyük Elçi.           Hotel Staff            .Büyük Elçi.
           

Aşağıda bu ayki Infobus toplantılarımızın tarihini ve saatini görebilirsiniz:

12/09/2020 – 17.00

29/09/2020 – 17.00

26/09/2020 – 17.00

NOT: Toplantı tarihlerinde gerçekleşebilecek olası değişiklikler için kulağınızı Habbo Büyükelçilerimiz ve haberimizden ayırmayın! Ayrıca lütfen unutmayın: ay boyu düzenlenecek her toplantıda ödül aynı rozet olacaktır.

Buraya tıklayarak veya Resmî Odalar kısmından Infobus Park’a gidebilirsiniz!